our lecturers

מרצים

our lecturers

brand academy

יריב עמית

מרצה ומייסד Brand Academy

יריב עמית MBA מומחה ומרצה למיתוג ויצירת בולטות
יריב עמית MBA, מחבר הספרים the real brands האלף בית של פרסום מנצח, ובדרך הספר השלישי סודות מותגי היוקרה. מעל 300 מיתוגים, הביא את משרדו להיות מהבולטים והמובילים בתחום הנדלן בארץ. מתמחה במותגים החדשים בעידן החדש. ממציא המונח the real brands. מלווה ארגונים, עסקים, עיריות. עוזר לחברות לבנות מותגים יוצאי דופן, ובעיקר מלמד ומעביר הרצאות וקורסים מרתקים ומעוררי השראה

ליבי כץ בר

אסטרטגית מיתוג בכירה

אסטרטגית בכירה ומנהלת הקורס, ליבי בעלת ניסיון עשיר של כ-20 שנים בניהול אסטרטגיות שיווקיות ומיתוג. הובילה וניהלה מהלכי שיווק ומיתוג רבים במשרדי הפרסום הגדולים בארץ עם החברות המובילות במשק.
ניהלה את המחלקה האסטרטגית בבאומן בר ריבנאי והייתה סמנכ״ל האסטרטגיה של משרד הפרסום אדלר חומסקיוורשבסקי. הייתה שותפה לצוות ההקמה ובניית המותג של את האופנה TERMINAL X ומנהלת ומלווה חברות רבות במשק בבניית אסטרטגיה שיווקית ומיתוג.

supersonas

רון בר-אל

Storytelling Master

רון חי ונושם סיפורים כל חייו – כעורך חדשות בעיתונות ובטלוויזיה, כמנכ״ל בקבוצת הפרסום גיתם BBDO, כמנהל בחברת outbrain. וכיום בחברה שייסד: turba / agency Tech-Storytelling. חיבור בין טכנולוגיה לנרטיבים מעוררי השראה. רון מסייע כיום למנהלים ועובדים בחדי הקרן הגדולים בעולם ובישראל, כמו גם לסטארט אפים הכי מרגשים לחשוב ״נרטיבית״ ופחות ״מוצרית״. לדעת לספר סיפור אסטרטגי ואפקטיבי שבכוחו לחולל שינוי – עסקי, ארגוני, תרבותי.

turba

in

יעל ברזם

מנכל״ית Wisdom

יעל ברזם. בעלים ומנכ”ל וויזדום, חברה לייעוץ אסטרטגי ומחקר.
שותפה להובלת מהלכים אסטרטגיים משמעותיים שעשו ועושים אימפקט משמעותי בעולם העסקים בישראל ומחוצה לה. מתמחה בליווי חברות בפרוייקטים שיווקיים לכל אורך שרשרת הערך, מאנליזה, דרך אסטרטגיה שיווקית, מיתוגית ותקשורתית ועד לתוכניות עבודה. לשעבר סמנכ”ל לקוחות במק’אן אריקסון, ומנהלת אסטרטגיה בבאומן בר ריבנאי.

wisdom

צחי טולדו

מנכ״ל designit Tlv

מנכ״ל Designit TLV, חברת עיצוב ואסטרטגיה עם 17 משרדים ברחבי העולם. המתודולוגיות שבהן מתמחה כוללות מחקר ואסטרטגיה עסקית, עיצוב שרות, אסטרטגיית מיתוג ועיצוב מלא של מוצרים ושרותים פיזים ודיגיטלים.
בין עבודות הסטודיו ניתן למצוא את המיתוג של Pepper ו-max, את הממשק של yes+, אפלקציות של ביטוח ישיר, 9, Pepper ועוד.

Designit TLV

דינה שובל

מנהלת שיווק חטיבת האוכל – שטראוס ישראל

דינה שובל היא אשת שיווק ותיקה ומנוסה המשלבת בין מתודלוגיות מהשיווק הקלאסי לחשיבה וכלים פורצי דרך לשיווק בעידן החדש. החלה את דרכה בתחום יחסי הציבור, בנתה וניהלה את תחום התוכן, הקהילות והדיגיטל בקבוצת שטראוס, הובילה יוזמות בתחום החדשנות הדיגיטלית, וכיום מכהנת כ- Business Marketing Director וחברת הנהלה בחטיבת האוכל של שטראוס.
דינה הקימה את הפודקאסט הראשון על שיווק בעברית – “הבריף”, והופיעה ברשימה המבטיחה של 40 השמות המבטיחים מתחת לגיל 40 של ice בשנת 2018.

מעיין רשף

בעלים ומנכ״ל Shake Design

מעיין רשף ריבן, מעצבת זוכת פרסים, נבחרה ל״40 הצעירים המבטיחים מתחת לגיל 40״ של דה מרקר, בוגרת המחלקה לתקשורת חזותית, בצלאל – האקדמיה לעיצוב ואומנות ירושלים.
משנת 2010 מייסדת ומנכ״לית shake design , חברת עיצוב ומיתוג מולטי דיציפלינארית, מנהלת מאות פרוייקטים בארץ ובחול, מובילה נבחרת מעצבים וטאלנטים מכל קשת פתרונות העיצוב, מעצבי מיתוג, מעצבי קונספט, מעצבי UI/UX, מאיירים ואומני עיצוב בתנועה ואנימציה, מהארץ ומחו״ל.

Shake Design

דורון גולדנברג

מייסד ושותף Firma, חברת המיתוג הגדולה בישראל

חברת העיצוב הגדולה והמובילה בישראל.
הוקמה ב-2004 ומאז ועד היום הובילה יותר מ-1000 תהליכי מיתוג, עיצוב מוצרים, שרותים, חוויות לקוח ותרבות ארגונית.
בפירמה 55 אנשים מכל העולם שמתמחים באסטרטגיה, איפיון ועיצוב חווית משתמש, עיצוב מותגים ופיתוח חוויות מותג.

Firma

נאור נרקיס

המומחה מס 1 בישראל לתוכן וקהילות, מייסד קהילת התוכניסטים

נאור נרקיס פיתח מומחיות בבניית קהילות דיגיטליות ובונה היום קהילות לתאגידים רבים כגון חברת החשמל, הבנקים הגדולים וקופות החולים השונות. כמו כן, הוא מלווה חברות שמעוניינים לפתוח קהילות דיגיטליות לקהל לקוחותיהם. נאור מאמין שהשיווק הכי אפקטיבי היום הוא באמצעות קהילות שיוצרות לקוחות שחוזרים שוב ושוב לעסק ומעלים את מידת האמון שלהם כלפי נותני השירות שהם חברים בקהילה שלהם. הוא מנהל את קהילת התוכניסטים, אשר חברים בה אנשי ונשות תוכן שמאמינים באג׳נדה הזו ומונה כיום כ-30,000 חברים

tochenist

הלית גורדון

מנהלת חטיבת הדיגיטל של חברת המיתוג OPEN

הלית גורדון, סמנכ”לית דיגיטל במשרד הפרסום והמיתוג OPEN, חיה את עולם השיווק הדיגיטלי למעלה מ- 14 שנים, תעשה סדר ותיתן לנו קווים מנחים שיהוו את הבסיס לחשיבה נכונה בדיגיטל תוך הצגת קייס מרתק שסייע להמחיש אותם.

Open

רותי ברנדמן

מייסדת ומנכ״ל מכון ברנדמן

מכון ברנדמן למחקר ויעוץ שיווקי מתמחה באינטגרציה של מחקרי שוק כמותיים ואיכותיים, ונחשב כמוביל המקצועי של הענף בישראל.
המכון נוסד בשנת 1986 ע”י רותי ברנדמן, מנכ”לית החברה, פסיכולוגית חברתית בעלת ניסיון שיווקי נרחב בבריטניה ובישראל. מאז 1989 חברה באיגוד מכוני המחקר האירופאים ESOMAR.

Brandman

אריאלה דניאלי

מומחית לחדשנות דיגיטלית

אריאלה דניאלי – יועצת לחדשנות מלווה ארגונים בפיתוח מנועי צמיחה דיגיטליים החל משלב הרעיון ועד היישום, מסייעת למותגים בבניית אסטרטגיה דיגיטלית והטמעתה, בעלת הטור Innovation Break העוסק בחדשנות בדה מרקר, מרצה לחדשנות ולמיתוג אישי עם למעלה מ- 20 שנות ניסיון בשיווק, אסטרטגיה ודיגיטל בחברות מובילות כמו יוניליוור, תנובה, שטראוס ובזק בינלאומי.

Ddit

אלון וינפרס

לשעבר מנהל השיווק של אוניברסיטת תל אביב

אלון וינפרס, בוגר MBA בהצטיינות באוניברסיטת תל אביב, משמש כמנהל השיווק של אוניברסיטת תל אביב מאז 2008. הוא שותף בהקמת יחידת השיווק באוניברסיטה ובהובלת מהלכים משמעותיים, ביניהם: מיתוג מחדש של האוניברסיטה, התנעת פרויקט CX, הטמעת מערכות CRM ו- Marketing Automation, הקמת הנכנסים הדיגיטליים של האוניברסיטה ועוד.
בשנת 2012 היה מהמובילים של המהלך לכינוס נכסיה הדיגיטליים של אוניברסיטת תל אביב תחת פלטפורמה טכנולוגית אחת ושפה עיצובית אחידה -פעילות שזיכתה את האוניברסיטה במקום הראשון, מבין כל האוניברסיטאות, בדירוג “הסרגל הדיגיטלי” של גלובס.
בשנת 2021 זכה המהלך של יום פתוח דיגיטלי בהנהגתו בפרס Booster למהלכי דיגיטל מצטיינים של איגוד השיווק הישראלי.

אשלי וקסמן בקשי

ֿ יזמית , מרצה, מנחה ואושיית רשת

אשלי וקסמן בקשי, יזמית, מרצה, מנחה, אושיית רשת אשר בנתה עצמה ב 10 אצבעות והגיעה למאות אלפי עוקבים ביוטיוב אשלי הקימה מותג קוסמטיקה ברשת את חברת ABWMAKEUP
אשלי בעלת תואר ראשון במנהל עסקים וכלכלה, ובעלת תואר שני בממשל לוחמה וטרור , בצבא שירתה בחיל האוויר והשתחררה בדרגת סגן. בעת לימודיה עבדה בחברת איפור גדולה. היא אוהבת מאוד איפור, מה שמשך אותה לפתח מותג קוסמטיקה משלה ההצלחה הגדולה שלה ביוטיוב, הביאה אותה להיות מרצה מבוקשת, ומנחה בטלויזיה.
בקורס חושפת אשלי את כל הסודות של התוכן ברשת, והיא תלמד איך בונים מותג באמצעות התוכן ,איך היא עשתה זאת? ואיך גם אתם יכולים לעשות זאת.