articles

⁨כיצד ניתן לצור תוכן פי 10⁩
מאת: הילה סטרוגו

articles

branding

⁨כיצד ניתן לצור תוכן פי 10⁩

האם באמת ניתן ליצור תוכן פי 10 יותר אפקטיבי? אֵיך?

בואו נהיה גלויים – יש רוויה של שיווק בתוכן. כמעט כל מותג מייצר תוכן, והתחרות לדרג קשה. עם זאת, לא כל החדשות הרעות מכיוון שהרבה תוכן שם הוא בגובה פני השטח – הוא כללי ואין לו זווית חדשה או נקודת מבט. כדי לבלוט, מותגים מתמקדים בתוכן פי 10, שהוא תוכן שהוא פי 10 טוב יותר מדירוג התוכן הגבוה ביותר עבור מילת מפתח.

מאמר זה יחקור מהו תוכן פי 10, כיצד לשלוט בו ועוד.

טייקים מהירים
תוכן פי 10 הוא איכותי, משכנע, רלוונטי, שימושי ומעניין.
תוכן פי 10 חייב להיות טוב יותר באופן משמעותי מכל התוכן המשתמש באותה מילת מפתח.
משווקי תוכן מתקשים לייצר תוכן פי 10, אך זה לא בלתי אפשרי. חקר את התחרות, הכיר את הקהל שלך, מצא את הזווית שלך, תמוך בזווית שלך והציג באופן שימשוך את הקהל שלך.
מהו תוכן 10x?
המונח תוכן פי 10 מתאר תכנים הטובים פי 10 ממה שמדורג כיום בצורה אורגנית. אבל, איך בדיוק נראה ‘טוב יותר’? זה בהחלט מתואם עם ערך התוכן. ערך יכול להיות הרבה דברים שונים, אך באופן כללי, על התוכן לספק ידע, פתרונות או טייקים אחרים עבור הקהל.

כל המתחרים שלך נמצאים במשחק שיווק התוכן, ורובם מבינים שהצלחת התוכן נשענת על ערכם. למעשה, משווקי תוכן ציינו זאת כגורם החשוב ביותר להצלחה.

טוב יותר פירושו גם שהתוכן מעודכן, מגובה במחקר, ארוך יותר, והוא כולל יותר ויזואליות, הסברים ברורים יותר, דוגמאות ועוד.

מקורות תוכן פי 10
מקורו של המונח הוא רנד פישקין ממוצ. צפו בסרטון למטה כדי לראות את ההסבר שלו.

אנחנו יכולים לקרוא לו “האב” של תוכן פי 10. הוא הגדיר קריטריונים ואת היעדים פי 10, אך הרבה השתנה מאז שהמונח הגיע, ואנחנו נחקור את כל התחומים האלה.

מאפייני תוכן 10x
בהגדרה נוספת מה הופך את התוכן ל -10x, חשוב לבחון את התכונות שצריכות להיות לו.

מספק חוויה טובה לקורא, כולל ממשק משתמש מעולה (ממשק משתמש) ו- UX (חווית משתמש) בכל המכשירים. במילים אחרות, זה צריך להיות נייד ונייד. יתר על כן, עליו לטעון במהירות (תוך שניות), להשתמש במרחב לבן ובעל גופן קל לקריאה.
כולל עיצוב נקי: תוכן קל לסריקה, משתמש בכותרות, תבליטים ופסקאות קצרות.

עוקב אחר שיטות העבודה המומלצות של SEO: מילת המפתח בכותרת, בפסקה הראשונה, בכותרת המטא ובתיאור, בתגי alt ובכלל לא יותר מ -3% מהתוכן.
להיות ללא שגיאות: התוכן צריך להיות נכון מבחינה דקדוקית וללא איות שגוי או קישורים שבורים.
ציונים טובים על קריאות: התוכן אמור להבקיע טוב במבחן פלש כך שיהיה ברמת קריאה בכיתה ח ‘. עליו להשתמש במשפטים פעילים לעומת פסיביים. לא תמיד ניתן להשתמש במונחים פשוטים, מכיוון שחלק מהנושאים דורשים נושאים מורכבים. עם זאת, שיפור הקריאות הוא חיוני בתהליך העריכה ומסייע בקידום אתרים.
משלב את רוב או את כל התכונות המבדילות אותו מהשאר: איכותי (כתוב היטב), אמין (מבסס עמדות עם עובדות ונתונים), שימושי (רלוונטי לקהל) ומעניין (זה לא משעמם לקרוא !).
מבדיל את עצמו מהחבילה: נכון שאתה משתמש באותן מילות מפתח ונושאים כמו המתחרים, אך תוכן פי 10 זקוק לפרספקטיבה חדשה ופרטים נוספים. אסור לו להקריב שום מקור אחר ללא ציטוט.
יוצר תגובה רגשית: קשר רגשי עם קהל באמצעות תוכן הוא אחד מעמודי התווך של שיווק באמצעות תוכן. אנשים מקבלים החלטות רכישה על סמך הגיון ורגש. אם אתה יכול להשתמש ברגש הזה, לתוכן שלך תהיה השפעה רבה הרבה יותר על הקונים שלך.
פותר אתגר: לקוחות מחפשים תשובות כשהם עוברים בגוגל ומחפשים. הם מודעים לבעיה, ותוכן פי 10 עונה על שאלות ומספק מידע מדויק ומקיף בכדי למנוע את הבעיה.
מספק חוויה ייחודית: תוכן פי 10 אינו יכול ללכת באותה דרך כמו כל דבר אחר בנושא. זה צריך להיות יחיד במינו, וזה כנראה החלק הקשה ביותר בו.
בסופו של דבר קריטריונים אלה אומרים שהתוכן שאתה מייצר חייב להכיל מידע והודעות שאף דף אחר באינטרנט אינו עושה.

איכות מול מאמץ
אז זה מאמץ עצום לפתח תוכן טוב. ל- Ceralytics גרף שימושי על האיכות לעומת המאמץ הכרוך ביצירת תוכן פי 10.

שתפו מאמר זה

SUBSCRIBE TO
OUR NEWSLETTER

הרשמו לניוזלטר שלנו ואנחנו נעדכן אותך בקורסים, תוכניות וארועים.

    הקלידו כאן את כתובת המייל

    אני מאשר/ת קבלת דיוור ו/או חומר פרסומי בדואר האלקטרוני

    MORE IN ARTICLES

    מאמרים נוספים