3 ממובילי המיתוג והטרנד מהטובים בעולם מגיעים לישראל!
הכנס ה-3 השנתי של מנהלי ומנהלות מותג בישראל, מתקיים השנה ברמה שלא נראתה בישראל כבר הרבה זמן.
השנה יגיעו לכנס 3 מרצים מחו”ל  מובילים בתחומם , אשר יציגו תיאוריות, מתודות, וניתוחי מקרה של מותגים מהידועים בעולם ופורצי דרך בישראל.
בכנס יהיו  כ-800 -900 מנהלי ומנהלות מותגים, מנהלי שיווק, מכל החברות המובילות בישראל: החל ממזון, אופנה עד  היי-טק, חברות מיתוג, פרסום ודיגיטל
בכנס יוצגו הנושאים החמים והעדכניים ביותר במיתוג ע”י מרצים מקוריים ומובילים בתחומם. השנה הכנס יעסוק בשאלה איך  יוצרים ערך למותג בעולם כל כך תחרותי וצפוף.
כנס המיתוג השנתי הגדול
BDAY 2023

16.11.23

לאור המצב הכנס ידחה לתאריך חדש, אשר יעודכן בזמן הקרוב

תל אביב, אולם סמולרש

8:30-16:00

מרצים אורחים מחו״ל
guest speakers
מרצים אורחים מחו״ל
guest speakers

PASCAL MONFORT

Trends marketing world expert

מומחה וחוקר לפיתוח טרנדים בעולם
עבד 8 שנים ב-Nike, כראש חדשנות ותרבות צריכה

בהרצאתו

Don’t follow a trend
Lead a trend
מתודולוגיית REC ופילוסופיית פסקל מונפורט בנויות על שלוש רגליים:
ראשית, “הצרכן תמיד צודק. הוא מחליט מה לקנות, אתה מחליט מה למכור. באחריותנו לתת לו השראה”.
שנית, “כל נושא הוא ייחודי ולכן יש צורך לספק המלצות בהתאמה אישית. חיזוי מגמות גנרי אינו הגיוני.”
שלישית, “חשוב להוביל טרנדים במקום לעקוב אחריהם” הרגל השלישית הזו הולכת להיות נושא ההרצאה. ותיתמך ותוצג  על ידי דוגמאות מדויקות, ניתוחי מקרים ואנקדוטות אמיתיות.

פסקל מונפורט שימש כמנהל תרבות הלקוח של NIKE, סוציולוג ומרצה אופנה, שימש כעורך הראשי של מגזין האופנה של L’Équipe Sport & Style הוא נחשב לבעל ידע ומומחה לפיתוח ומחקר של טרנדים בתחום האופנה, הביוטי והספורט. פסקל הוא הבעלים של Rec trends marketing ועובד עם מותגים מובילים בעולם ,בינהם:
ספורט: נייקי, פריז סן ז’רמן, האולימפיאדה פריז 2024
אופנה: לקוסט, H&M, Mugler, Gant, ומותגי יוקרה מובילים שלא ניתן להזכיר (מ-LVMH )
ביוטי: MAC Cosmetics, Estée Lauder, קליניק, קלרינס
תעשייה, MOTUL ,IPONE
בהרצאתו מסביר פסקל איך מותג הופך להוביל טרנד, הרצאה משולבת בהרבה דוגמאות, וניתוחי מקרה.

REC was founded by Pascal Monfort to expand and develop the expertise he has acquired in education, consulting, and creative direction for the last 20 years. Consumer Culture Director for Nike, Art Director for Issey Miyake, History of Fashion teacher, Fashion Sociologist and Fashion director of several magazines: all the roles he played – or still plays – have enriched his vision. Each of them contributed to the knowledge he shared with decision-makers for two decades, with a distinctive honest and direct approach. What motivates him is to be in the room when big decisions are being made and to steer brands towards forward-thinking paths. Alongside him, REC is a unique combination of talents from various but complementary backgrounds – all driven by shared fundamental values.

PAUL STAFFORD

CO FOUNDER DESIGNSTUDIO

האיש האחראי על המיתוג של Airbnb
ועל מותגי וחברות יוניקורן מהמצליחים בעולם

בהרצאתו

Lessons from Billion
Dollar Brands
ב-15 השנים שחלפו מאז שהקים את DesignStudio, פול סטפורד עבד עם כמה מהמותגים המצליחים בעולם כולל Airbnb, , Premier League, British Airways , Deliveroo, GetYourGuide, Logitech ,Penguin, Tencent, Eurostar, Microsoft, Virgin, EA, Twitter, HP,
בכנס  פול יחלוק עימנו את הלקחים המרכזיים שלמד מהעבודה עם עסקים אלה, מנהיגיהם, משקיעים, חברי דירקטוריון, עובדים ולקוחות. ויספר על  ההשלכות שלהם על מותגים בכל שלבי מסע הצמיחה.
פול סטפורד ייסד את DesignStudio בשנת 2009 ומאז, היא גדלה והפכה לאחת מסוכנויות המותג המוערכות בעולם. בתפקידו, הוא עבד לצד כמה מהמנכ”לים והמייסדים השאפתניים ביותר בעולם, ועזר לשנות את העסקים והמותגים שלהם כולל Deliveroo, Premier League, British Airways, UEFA, FIFA, GetYourGuide, Logitech, Penguin, Tencent, Eurostar, Star India , Microsoft, Virgin, EA,Twitter, HP, HelloFresh, Riot Games ורבים נוספים.

פול עבר לארה”ב כדי לפתוח את הסטודיו השני של DesignStudio ובמהלך תקופה זו, עבד בשיתוף פעולה הדוק עם מייסדי Airbnb, בריאן צ’סקי וג’ו גביה. יחד, הם יצרו מותג שאפשר לאנשים ‘להשתייך לכל מקום’ בעולם ועזרו ל-Airbnb להפוך לעסק אירוח מוביל בעולם עם שווי של 100 מיליארד דולר+.
לאחר שפתח אולפנים בסידני, ניו יורק ושנגחאי, פול חזר ללונדון והמשיך במסע שלו בעבודה לצד מנהיגים ועזר לעסקים נוספים להשיג מעמד של חד קרן.
כמומחה מותגים מוביל בעולם, פול מרצה באירועי מיתוג ועיצוב בינלאומיים גדולים, ובפני ארגונים גלובליים ברחבי העולם, כולל צפון אמריקה, אסיה, אוסטרליה וניו זילנד, אפריקה ואירופה.

Taamrat Amaize

COLLINS chief strategy officer

Collins זוכה 4 פעמים ב-5 שנים האחרונות
כסוכנות המיתוג של השנה בעולם של מגזין Adage

בהרצאתה

Building better
futures

COLLINS היא סוכנות מיתוג לעיצוב וטרנספורמציה של מותגים שבסיסה בסן פרנסיסקו ובניו יורק. COLLINS זכתה בתואר סוכנות השנה בעולם ב-4 מתוך 5 השנים האחרונות של מגזיןAdage (2019, 2020, 2021, 2023) – כולל סוכנות השנה לטרנספורמציה עסקית – ו-D&AD (2021). הלקוחות שלה כוללים את Spotify, Target, Nike, Disney, Figma, Microsoft, Chobani, Twitch ו-San Francisco Symphony. הם כונו על ידי פורבס כאחת החברות שמעצבות מחדש את עתיד בניית המותג.
ההרצאה תעסוק בשאלה איך מותגים מרחיבים את אפשרויות העתיד הנפתחות בפניהם ובונים גשרים חדשים לעולמות טובים יותר.
הצטרפו לתמרת בהרצאה מרתקת המגלה את התשובות לכך דרך סיפור, עיצוב וטכנולוגיה, ושפע של דוגמאות מאלפות.

תמרת מונעת על ידי תובנות חכמות המאתגרות את הנחות היסוד של הלקוחות ומעוררות השראה לדרכים רעננות וכנות לעצב חוויות מותג. ב-COLLINS, היציאה מאחורי שולחן העבודה וביצוע מחקרים עבור העולם האמיתי סייעו לה לעורר נקודות מבט חדשות עבור לקוחותיה בCOLLINS מותגי על כמו Facebook, ומותגים פורצי דרך כמו Robinhood.
היא למדה סוציולוגיה וכלכלה באוניברסיטת ניו יורק, ואוהבת לעסוק בעיקר בנושאי ייצוג ודפוסים סוציו-אקונומיים שמעצבים את תרבויות המאקרו והמיקרו של ימינו. היא מתעניינת במיוחד במותגים שמוכנים להתמודד עם הבעיות שמעצבות את עתידנו- אקלים, כלכלות מתפתחות וזכויות אדם.
לפני COLLINS היא עבדה במבחר חברות מובילות במגוון תעשיות: מבריאות אופנה ועד Fintech בפיתוח אסטרטגיות מותג, ועיצוב רעיונות לקמפיינים ללקוחות כולל Disney, Mozilla, Plaid וAdidas.

COLLINS enabled us to envision and scale into a new future, along with the design, strategy and voice to move into it.

מרצים
lectures
מרצים
lectures

עדי רונן

מייסדת עדיקה והמותג IT MOMZ

בהרצאתה

דברים שלמדתי על בניית מותגים
נחשקים וקהילות מותג
עדי רונן מייסדת עדיקה והמותג IT MOMZ, בהרצאה שחושפת הכל על התובנות שלה בבניית מותגים נחשקים, נראות המותג, כוחן של המשפיעניות והסלבס , האם הכל קם ונופל עליהן ברשת, כיצד יוצרים קהילת מותג? מה גורם למותג להיות נחשק? ומה מיוחד במותג IT MOMZ, מה לא יודעות מנהלות המותג על בניית וקידום מותגים ברשת?
הרצאה שכל מנהלת מותג ודיגיטל חייבת לשמוע.
עדי רונן כמו שלא שמעתם מעולם
עדי רונן הקימה בשנת 2010 את חברת האופנה און ליין עדיקה יחד עם דדי שוורצברג, כשהיתה בת 25 . בגיל 30 בשנת 2015 הם מכרו אותה לגולף . כעבור 3 שנים ב2018 הקימה את האתר it Momz  ולאחרונה  החליטה חברת TLC להשקיע במותג שלה ורכשה אותו . עדי רונן בוגרת רייכמן, יזמת, ובעלת כישרון יוצא דופן לבניית מותגים ברשת.

דודי חסיד

מנכ”ל KANTAR ישראל

בהרצאתו

UMMO – מה באמת משפיע
על תפישת המותג שלך?

משלב מסוים בחיי המותג, יש לו חיים עצמאיים וכוח משיכה שימשיך להתקיים (לפחות לזמן מה) גם אם לא נפסיק להשקיע בו. אבל מהם המקורות לתנודות בכוחו של המותג? עד כמה הפעילות שלנו משמעותית, עד כה פעילות המתחרים, מה הגורמים החיצוניים שאין לנו שליטה עליהם ואיך פועלים למקסם את כוח המותג שלי בתקציב מוגבל באופן האפקטיבי ביותר שניתן? יחד נגלה איך שילוב של Big Data ו-AI יכולים לספק את התשובות המדויקות ביותר ולתת המלצות מדויקות לפעולה.

דודי חסיד הוא מבכירי חוקרי השוק והמיתוג בישראל. במשך 25 שנותיו בחן מאות תהליכי שיווק ומיתוג למותגים מקומיים ובינ”ל. בשנים האחרונות משמש כמנכ”ל הסניף של מכון המחקר Kantar בישראל. במסגרת עבודתו הוא אחראי לבחינה וטיוב של רבים ממהלכי המיתוג הגדולים והמשמעותיים שנערכו בישראל בשנים האחרונות.

חן תמיר ואיתמר נבו

הבעלים של מודיבודי ישראל

בהרצאתם

Modibodi-דרכו של מותג פורץ
דרך בשוק של ענקים
מודיבודי שינתה את כללי המשחק בפרסום מותגי נשים. דרכה של החברה בעולם ובארץ נלמדת בבתי הספר והאוניברסיטאות בתחומים רבים – ממגדר ועד מנהל עסקים ושיווק. בהרצאה יחשפו הבעלים איך הגיע המותג תוך ארבע שנים מאפס להצלחה עסקית בעלת אמירה חברתית. בואו לשמוע את הסיפור המרתק מהפאונדרים עצמם על איך הכל התחיל, איך עבדו עם מימון עצמי צנוע ברשתות החברתיות, ומה קורה היום, אחרי תשדיר הדם המפורסם ומול מתחרים חדשים וזולים יותר. בהרצאה נקבל הצצה אל מאחורי הקלעים, וכן, תוכלו גם לשאול אותם באופן ישיר, כל מה שרציתם לדעת ולא העזתם לשאול.
חן תמיר ואיתמר נבו, הזוג מאחורי מודיבודי ישראל, מנהלים יחד את המותג מ-2018 ומגדלים שתי ילדות קטנות ומקסימות. הם הגיעו לעולם האיקומרס ממקומות שונים לגמרי, עם אפס ניסיון בשיווק, אבל הרבה אמונה ואומץ. איתמר מוזיקאי ומורה למוסיקה בעברו, וחן אוצרת אמנות עכשווית עם רקע עשיר בניהול מוסדות תרבות, תולדות האמנות, וכתיבה. ב2018 הוקמה החברה בישראל ומאז הם מנהלים אותה ויחד עוברים רגעי שיא והתמודדויות ואתגרים על רקע שוק האיקומרס שלא נח לרגע.

יובל סמואלוב

Architectural Human Experience

בהרצאתו

 בניית חווית מותג פיזית
יוצאת מהכלל   
חווית מותג פיזית תמיד הייתה ותמיד תהיה הגביע הקדוש של המותג שלכם. לא משנה איפה מתקיים המפגש של המשתמשת/לקוחה עם השירות או המוצר – כל השפעה שיש לכם על הסביבה שלה היא זהב טהור. אז מה נשתנה? אם עד ממש לא מזמן השתמשנו בכלים של story telling בעיצוב החלל עצמו, הרי שהיום הפוקוס הוא אחר לגמרי – אנחנו נותנים למבקרים בחנות/מתחם/משרד/חלל שלנו כלים ותוכן שיאפשרו להם לספר את הסיפור שלנו בעצמם.
בעשרים הדקות שלנו ביחד נראה כמה מקרי מבחן מגניבים וננסה לפתוח את הראש לתהליך העיצוב הזה. אז ברור שאין דרך אחת נכונה לעשות את הדברים, אבל בהחלט יש state of mind רלוונטי ונקודת מבט שמאפשרת לקסם הזה להתרחש.
הבעלים של סטודיו סמואלוב Architectural Human Experience. הסטודיו מתמחה בעיצב סביבות פיזיות ללקוחות מובילים כבר מעל עשור, ומביא לעולם של עיצוב הפנים המסחרי פרספקטיבה קצת אחרת, מבוססת אסטרטגיה ועם פוקוס על חווית משתמש. יובל בוגר תואר שני בעיצוב סביבות נראטיביות מ CSM שבלונדון, ומוביל צוות של 10 אדריכלים ומעצבים.

משה קרסיק

סמנכ״ל שיווק ומכירות NONO-GROUP

בהרצאתו

THE NONO WAY
המותג החדשני העולה בתחום האוכל

לא בכל יום, אם בכלל, קורה שבנק לאומי נכנס כשותף או משקיע בקבוצת מסעדות, קבוצה שחושבת ומתנהגת כמו חברת הייטק, ומתכננת להגיע להנפקה ציבורית בבורסה.
מה יש בקבוצת נונו עם המותגים – NONO ,MIMI ולאחרונה רכשו את GIRAFFE, ששונה מכל מה שהכרנו עד היום במותגי רשתות האוכל. כיצד הם חושבים? מהם עקרונות המותג שמנחים אותם? כיצד הם פועלים בתחום של חווית מותג פיזית וברשתות? איך הם משלבים מותג שמצטרף לקבוצה כמו ג׳ירף, ב-DNA של הקבוצה.
בהרצאה, נכיר 9 עקרונות עבודה שמנחים את הקבוצה, כל מנהל מותג יוכל לקבל מהם השראה ולבחור מה לאמץ למותג שלו.
בעל ניסיון עשיר של מעל 20 שנה בעולם השיווק והדיגיטל. יועץ לאסטרטגיה שיווקית, מרצה לפרסום ושיווק בדיגיטל באוניברסיטת רייכמן.
למד עיצוב תקשורת חזותית וקופירייטינג, התחיל כארט דירקטור בשלמור אבנון עמיחי וניהל את הקריאייטיב בדיגיטל, סמנכ״ל קריאייטיב במקאן דיגיטל, סמנכ״ל דיגיטל בראובני פרידן, לימד פרסום בבצלאל, והמכללה למנהל ובבתי ספר לפרסום ושיווק. ורץ למרחקים ארוכים (יחסית)

ניב ומיטל פטש כהן

KNOB, the icons music company

בהרצאתם

The sound of your
brand experience
בשנים האחרונות ועם התחזקות פלטפורמות הסאונד יותר ויותר מותגים מבינים שהדרך ללב הקהל היא דרך מוסיקה וסאונד , המרכיב הסודי ליצירת חיבור בין קהל למותג באפס מאמץ תוך יצירת רגש גבוה. אנחנו חיים היום בעידן שכולם מתחרים על תשומת הלב, הזמן, וההעדפות של הצרכן . קשה מאד לבלוט היום, ולכן מותגים מחפשים דרכים יצירתיות “להחדיר” ולהבליט את התובנה הרצויה. בהרצאה יחשפו KNOB את השיטה שלהם ליצירת ברנד סאונד, היתרון שיש למותג בעל סאונד יחודי כזה שנותן אינפורמציה על מותג רק מלשמוע אותו לעומת מותג ללא סאונד, וידברו על הכוח של סוניק ברנדינג וסוניק סיגנצ׳ר הרצאה סוחפת עם הוכחות ודוגמאות על היכולת של סאונד ומוסיקה לייצר הפרעה לתפוס את תשומת
הלב, ליצור זיכרון חדש ,להטמיע אותו ולהניע אותנו לפעולה.
ניב ומיטל זוג מוזיקאים יוצרים, מתמחים בכתיבה הלחנה והפקת מוסיקה לתחום הפרסום ב15 השנים האחרונות.
בעבר הופיעו כהרכב דאנס אלקטרוני, הוציאו 3 אלבומים מקוריים, הוחתמו בחברת תקליטים בישראל  ובאנגליה והופיעו על במות גדולות מול 200 אלף איש.
כיום השניים נחשבים למובילים בתחומם וממתגים מוסיקלית את החברות הגדולות והמובילות בזירה הישראלית והבנילאומית.
המוסיקה שהשניים יוצרים מהדהדת למרחקים ומחברת בין מותגים לאנשים על ידי יצירת זיכרון חדש ,בולטות, עדכניות ורגש גבוה.

מור אלדן

סמנכלית פיתוח עסקי – vegan friendly

בהרצאתה

ככה בונים מותג חברתי בתקציב מוגבל:
סיפורה של ויגן פרנדלי
כשאנחנו מדברים על מותגים, בדרך כלל נחשוב על חיבור לכסף, קפיטליזם ותרבות הצריכה.
אבל עמותת ויגן פרנדלי, העמותה עם הלב הורוד שכולנו כבר מכירים ואוהבים, מוכיחה שמיתוג מנצח יכול לבוא גם עם ערכים!
במהלך ההרצאה, תשתף מור מה היו האסטרטגיות שסייעו לעמותה ליצור קהילה חזקה סביבה ולהפוך לשחקן משפיע בארץ ובעולם. כמו כן, תסביר כיצד ניתן ליצור מותג חזק ומבוסס בתקציב מוגבל, שלא יבייש מותגי ענק עתירי תקציב.
מור אלדן, בוגרת 8200, בעלת תואר ראשון בתקשורת ומנהל עסקים מאוניברסיטת ת”א.
התחילה את דרכה המקצועית כעיתונאית ברשת מעריב, משם המשיכה לעסוק בתוכן ושיווק בעולמות הטכנולוגיה, ניהלה את המדיה החברתית ב-Microsoft Israel ובהמשך הקימה וניהלה את חברת המדיה MarkeTech Group.
מור היא טבעונית מזה כעשור, וכיום, לאחר שקיבלה החלטה להקדיש את יכולותיה המקצועיות לקידום מטרות החשובות לה, היא סמנכ”לית פיתוח עסקי בעמותת Vegan Friendly, אשר פועלת לקידום והנגשת טבעונות.
כרטיסים
tickets
כרטיסים
tickets

מחיר כרטיס

750 ₪ + מעמ

כולל: כיבוד בוקר עשיר, ארוחת צהריים, הפסקות קפה

ניתן לשלם עד 3 תשלומים

לארגונים וחברות מעל 10 עובדים

ניתן לבצע רישום ישיר בצורה קלה

לפרטים:

050-4302430

לוח זמנים כנס
program
לוח זמנים כנס
program
שותפים
partners
שותפים
partners

חסות ראשית

קוקה-קולה ישראל היא חברה פרטית שהוקמה בשנת 1968 ומהווה חלק מקבוצת CBC, בה פועלות מספר חברות המייצרות ומשווקות מגוון רחב של מותגים. חברת קוקה-קולה ישראל מייצרת ומשווקת מותגים של “The Coca-Cola Company” ומובילה את קטגוריית המשקאות המוגזים והתה הקר בישראל. החברה מייצרת בממוצע יומי מעל 1 מיליון אריזות משקה.

חסות ראשית

מותג התוכן השיווקי של קבוצת הארץ TheMarker, מחלקת התוכן השיווקי של קבוצת הארץ TheMarker הפועלת תחת המותג – Labels מתמחה בהתאמה אישית– custom made – של בריף שיווקי משלב האסטרטגיה והבנת המסרים, התחקיר, הכתיבה, ההפקה ועד יצירת תוכן לשביעות רצונו של הלקוח.

חסות ראשית

וואלה הוא אתר החדשות המוביל בישראל עם יותר מ-150 מיליון ביקורים בחודש, יותר מ-40 מיליון צפיות וידאו בכל חודש ומעל ל- 2.5 מיליון חברים בעמודי הסושייאל. יותר ממיליון וחצי ישראלים נכנסים מדי יום לאתר ולאפליקציית וואלה! מערכת החדשות של וואלה! היא מהגדולות, המקצועיות והמשפיעות בישראל.

חסות זהב

חברת SHARE היא משרד לפרסום דרך משפיענים יוצרי תוכן וקהילות שנוסד ב2014 בידי מתן אהבתי בתל אביב, החברה מובילה מהלכי תוכן בינלאומיים ברשתות החברתיות, בטלוויזיה ובדיגיטל לחברות ציבוריות, מותגים ומשרדי ממשלה, וסייעה רבות בשנים האחרונות בבנייתם של כמה מהמותגים האהובים ביותר המוכרים בכל בית

חסות זהב

BRAND ACADEMY המרכז למיתוג מתקדם בעידן החדש, אנו כאן כדי לספק את הכלים, הידע ניתוחי המקרה הכי עדכניים בעולם, על מנת להעניק לכם השראה, העזה וחוצפה לפתח את המותג שלכם בצורה יוצאת דופן. ניתוחי המקרה הכי מעניינים, מאמרים ונושאים עדכניים, סרטוני וידאו, וכן סיפורם של מותגים זוכי פרסים המהווים דוגמא לבניית מותג בעידן החדש .

חסות כסף

מגה מדיה והדיה שילוט, הינה חברה מובילה בתחום פרסום חוצות ושלטי ענק בפריסה ארצית רחבה. לאורך 20 השנים האחרונות, צברה החברה מוניטין רב של איכות, חדשנות, אמינות ושירות בקרב המפרסמים הגדולים והמובילים בישראל. החברה הקימה שטחי פרסום רבים ומגוונים, שלטי קיר ענקיים על גבי מבנים, גשרים, טוטמים ומתקני שילוט ענקיים.

חסות כסף

קבוצת יפעת היא החברה המובילה בישראל בתחום המידע לעסקים ובעלת ניסיון רב באיתור, ניתוח ועיבוד מידע תקשורתי ועסקי.
הקבוצה בנויה מחמש חברות, כל אחת מתמחה בעולם תוכן ייחודי לה ופועלות מסביב לשעון במטרה לספק מגוון שירותים רחב. המוצרים שלנו כוללים מידע ייחודי וכלי ניהול בעולמות המדיה, הפרסום, יחסי הציבור, המדיה החברתית, הרכש והפיתוח העסקי.

חסות כסף

יוני מרדכי הוא במאי, מפיק ויוצר בעל ותק של מעל ל-15 שנה בבימוי והפקת תוכן וידאו שיווקי למותגים הגדולים ביותר בישראל. יוני מרדכי הוא חברת הפקה של איש אחד ונותן פתרון יצירתי, סגנוני ואסטתי משלב הקריאייטיב ועד המסטר סופי.ליוני נסיון עצום בבימוי והפקת סרטוני תדמית, פרסומות טלוויזיה, סרטוני מכירה, סרטוני מוצר, לומדות וידאו ועוד.

חסות כסף

לנו ב- LIGRAF יותר מ -20 שנה של למידה והבנה של מותגים וחברות, תערכות וכנסים, שילוט, סביבות מעוצבות ואנשים. אנחנו עובדים עבור חברות מיתוג, חברות טכנולוגיות, חברות בתחום הבריאות, ביטוח, פיננסיים… במטרה להגדיל חשיפה, לייצר נראות, ולהקים סביבות המדברות מותג ומעוררות השראה.

חסות כסף

חברת עדן אריזות בע”מ
מייצרת מגוון רחב של מוצרי אריזה ודקורציה לבעלי עסקים, חברות ורשתות שיווק, החברה מציעה פתרונות אריזה ייחודיים לבעלי עסקים קטנים עד בינוניים במיתוג אריזות בכמויות קטנות וגדולות. אנו בחברת עדן אריזות מאמינים שהמוצרים שלנו יסייעו לכם בעיצוב האריזות ויגרמו לכם לזכות במחמאות בזכותן.

חסות כסף

קריאייטיב פירסט היא חברה העוסקת בקידום מצויינות קריאייטיבית באמצעות סוכנות קריאייטיב ואסטרטגיה עצמית, קהילת הפרסום והשיווק הגדולה בארץ, הפודקאסט הפופולארי ear catcher, הרצאות וסדנאות ותחרות הקריאייטיב העצמאית גרנות.

חסות כסף

שלח מסר הינה מערכת דיוור ושיווק חכמה הכוללת מגוון מוצרים לשיווק העסק אשר הוקמה בשנת 2009, ומאז הצטרפו אליה כ- 40 אלף משתמשים. בין לקוחותינו אפשר למנות את עיריית תל אביב, אוניברסיטת ת״א, יד שרה, פלייפוט, צופית גרנט, מכללת מגמות, משרד הביטחון ועוד. בעל עסק או משווק אשר מחפשים פיתרון מצוין לבניית תהליכי שיווק ואוטומציות, ימצא כלים מאוד קלים ונוחים לשימוש כמעט ללא צורך בעקומת למידה.

אם יש לכם שאלות נוספות שלחו לנו מייל ל- info@brandacademy.co.il
טלפון לבירורים: 050-4302430

share

המחירים כוללים מע”מ
הרישום לכנס כולל ארוחת בוקר, ארוחת צהריים וכיבוד קל. הארוחות יתקיימו בהתאם להנחיות משרד הבריאות.
הכנס יתקיים בין השעות 8:30-15:30.
ביטול הרשמה או שינוי לכנס או לסמינר יתקבל עד 10 ימי עבודה לפני הכנס. יש לשלוח הודעת ביטול במייל ולקבל אישור טלפוני. כל ביטול לאחר מועד זה יחויב בתשלום מלא. אי הופעת הנרשם לכנס יחויב בתשלום מלא – ללא החזר כספי.
הכנס יועברו במתכונת מקוונת ויכול שיוקלטו על ידי המכללה ויוצגו לצדדים שלישיים על פי צרכי המכללה. אני מביע את הסכמתי להקלטת ההרצאות בהם אני משתתף.
התוכנית כפופה לשינויים. יש להתעדכן בתכני ובמועדי באתר הכנס
חל איסור להקליט ו/או להפיץ בכל צורה שהיא את ההרצאות המועברות בכנס. בכלל זאת חל איסור על להוריד ו/או להקליט ו/או לצלם ו/או ו/או להעתיק בדרך כלשהי את התכנים המועברים במתכונת מקוונת. כמו
במידה ונדרשת הנגשה לכנס, יש לעדכן על כך 15 יום עבודה מראש במייל info@brandacadmey.co.il בציון דרישות ההנגשה.
המי”ל שומרת לעצמה את הזכות לערוך שינויים באופן העברת הכנס בהתאם להנחיות הממשלה, לרבות באמצעות שינוי מועד פתיחתו ואו העברתו למתכונת למידה מקוונת על מנת להתאימו לנסיבות שאינן בשליטתה.

אם יש לכם שאלות נוספות

שלחו לנו מייל ל- info@brandacademy.co.il
טלפון לבירורים: 050-4302430

share

המחירים כוללים מע”מ
הרישום לכנס כולל ארוחת בוקר, ארוחת צהריים וכיבוד קל. הארוחות יתקיימו בהתאם להנחיות משרד הבריאות.
הכנס יתקיים בין השעות 8:30-15:30.
ביטול הרשמה או שינוי לכנס או לסמינר יתקבל עד 10 ימי עבודה לפני הכנס. יש לשלוח הודעת ביטול במייל ולקבל אישור טלפוני. כל ביטול לאחר מועד זה יחויב בתשלום מלא. אי הופעת הנרשם לכנס יחויב בתשלום מלא – ללא החזר כספי.
הכנס יועברו במתכונת מקוונת ויכול שיוקלטו על ידי המכללה ויוצגו לצדדים שלישיים על פי צרכי המכללה. אני מביע את הסכמתי להקלטת ההרצאות בהם אני משתתף.
התוכנית כפופה לשינויים. יש להתעדכן בתכני ובמועדי באתר הכנס
חל איסור להקליט ו/או להפיץ בכל צורה שהיא את ההרצאות המועברות בכנס. בכלל זאת חל איסור על להוריד ו/או להקליט ו/או לצלם ו/או ו/או להעתיק בדרך כלשהי את התכנים המועברים במתכונת מקוונת. כמו
במידה ונדרשת הנגשה לכנס, יש לעדכן על כך 15 יום עבודה מראש במייל info@brandacadmey.co.il בציון דרישות ההנגשה.
המי”ל שומרת לעצמה את הזכות לערוך שינויים באופן העברת הכנס בהתאם להנחיות הממשלה, לרבות באמצעות שינוי מועד פתיחתו ואו העברתו למתכונת למידה מקוונת על מנת להתאימו לנסיבות שאינן בשליטתה.